Home

sì colloquio Struttura botosani poli iasi Tweet Privilegio Sopportare

FC Botoșani - Poli Iași 4-0. Daniel Pancu, înfrângere rușinoasă în derby-ul  Moldovei. Gazdele au marcat primul gol după un ofsaid clar
FC Botoșani - Poli Iași 4-0. Daniel Pancu, înfrângere rușinoasă în derby-ul Moldovei. Gazdele au marcat primul gol după un ofsaid clar

FC Botosani 4-0 Poli Iasi | Dezastru pentru Pancu si Poli Iasi! Jucatorii  lui Croitoru s-au distrat pe teren in a doua repriza | Sport.ro
FC Botosani 4-0 Poli Iasi | Dezastru pentru Pancu si Poli Iasi! Jucatorii lui Croitoru s-au distrat pe teren in a doua repriza | Sport.ro

Poli Iași a pierdut amicalul cu FC Botoșani

SUPERLIGA Politehnica Iaşi-FC Botoşani 1-1 - SPORT

Poli Iași a fost depășită clar în repriza a doua a amicalului cu FC Botoșani

Poli Iaşi - FC Botoşani. Derby în Moldova - Avancronică - LPF

Derby amical în Moldova, între FC Botoşani şi Poli Iaşi. Condusă la pauză,  echipa din Superligă a revenit şi a câştigat
Derby amical în Moldova, între FC Botoşani şi Poli Iaşi. Condusă la pauză, echipa din Superligă a revenit şi a câştigat

FC Botoșani - Poli Iași Live Video Online în etapa 24 din Superliga

Poli Iași - FC Botoșani 1-1. Remiză în Copou, Știri Botoșani, Sport - Stiri. Botosani.Ro

Poli Iași și FC Botoșani au oferit fotbal „cu porția” în „Copou” și rămân  „împotmolite” în subsol. Clasamentul ACUM
Poli Iași și FC Botoșani au oferit fotbal „cu porția” în „Copou” și rămân „împotmolite” în subsol. Clasamentul ACUM

Poli Iași vrea primele puncte acasă, Botoșani cauta prima victorie

Poli Iași vinde, la Vaslui, bilete pentru meciul cu FC Botoșani, iar  încasările vor fi donate unei fundații - TOP Botoșani
Poli Iași vinde, la Vaslui, bilete pentru meciul cu FC Botoșani, iar încasările vor fi donate unei fundații - TOP Botoșani

Video | Botoșani - Poli Iași 2-1. ”Remontada” în derby-ul Moldovei! Dinamo,  noua ”lanternă roșie” din SuperLigă
Video | Botoșani - Poli Iași 2-1. ”Remontada” în derby-ul Moldovei! Dinamo, noua ”lanternă roșie” din SuperLigă

Video | Poli Iași - FC Botoșani 1-1. Remiză în derby-ul Moldovei

FC Botoșani a terminat la egalitate meciul cu Poli Iași - BotosaniNews.ro

Ultimul test înainte de derby-ul cu FC Botoşani. Poli joacă un amical  caritabil la Vaslui | adevarul.ro
Ultimul test înainte de derby-ul cu FC Botoşani. Poli joacă un amical caritabil la Vaslui | adevarul.ro

Poli Iași - FC Botoșani, astăzi de la ora 18:30, Știri Botoșani, Sport -  Stiri.Botosani.Ro
Poli Iași - FC Botoșani, astăzi de la ora 18:30, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

FC Botoșani - Poli Iași 2-1. Revenire fantastică în derby-ul Moldovei.  Dinamo e ultima în Liga 1! Cum arată acum clasamentul - Playsport
FC Botoșani - Poli Iași 2-1. Revenire fantastică în derby-ul Moldovei. Dinamo e ultima în Liga 1! Cum arată acum clasamentul - Playsport

VIDEO | FC Botoşani - Poli Iaşi 2-1. Schimbările inspirate au decis  derby-ul moldav!
VIDEO | FC Botoşani - Poli Iaşi 2-1. Schimbările inspirate au decis derby-ul moldav!

VIDEO | Poli Iaşi - FC Botoşani 1-1. Remiză echitabilă în derby-ul moldav

Poli Iași - FC Botoșani | Final de meci! Cele două formații rămân pe  ultimele două locuri ale Superligii României | Sport.ro
Poli Iași - FC Botoșani | Final de meci! Cele două formații rămân pe ultimele două locuri ale Superligii României | Sport.ro

FC Botoșani – Poli Iași, astăzi de la ora 17:00 , Știri Botoșani, Sport -  Stiri.Botosani.Ro
FC Botoșani – Poli Iași, astăzi de la ora 17:00 , Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

Rezumat: Poli Iasi - Botosani 2-1 (2-0) - YouTube

Poli Iași - Botoșani, 1-1. Punctele se împart în derby-ul Moldovei -  Playsport
Poli Iași - Botoșani, 1-1. Punctele se împart în derby-ul Moldovei - Playsport